Reidar Särestöniemi oljemålning

802764

REIDAR SÄRESTÖNIEMI (1925-1981) "Stalin i galaktisk tidskänsla", signerad samt daterad -70, olja på duk, 46,5x38 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (7 bud)
Bud EUR
6362837
7 200
6350796
7 000
6341650
4 200
6335889
6331029
3 300

Slutpris EUR:
7 200
75 157 SEK, 8 455 USD
Utropspris EUR:
10 000-12 000