Rafael Wardi oljemålning

802732

RAFAEL WARDI (född 1928) "Två kvinnor", signerad, olja på duk, 89x117 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Rafael Wardi oljemålning

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
6349489
13 000
6341682
12 000
6335912
11 000

Slutpris EUR:
13 000
135 699 SEK, 15 266 USD
Utropspris EUR:
18 000-22 000