Tove Jansson oljemålning

802664

TOVE JANSSON (1914-2001) "Cyklamen", signerad samt daterad -45, olja på duk, 52x44 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Tove Jansson oljemålning

Budhistorik (24 bud)
Bud EUR
6362819
8 800
6356936
8 600
6356936
8 200
6362818
8 000
6356936
7 000

Slutpris EUR:
8 800
91 858 SEK, 10 334 USD
Utropspris EUR:
5 000-7 000