Bokhylla Ekolsund

817821

IKEA, "Ekolsund", bokhylla, Ikeas 1700-talsserie, gustaviansk stil, brunmålad, brännmärkt, höjd ca 223, 85x28 cm

Skador: Smärre slitage

Ommålade på måleri

Möbler, Hyllor

Rum 14

Bokhylla Ekolsund

Budhistorik (2 bud)

6280496
6278784

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.