Borgila cigarrask

817817

ATELIER BORGILA, cigarrskrin, sterlingsilver, lock med skiva i blodstensmalm, invändigt med cederträ, stämplad Borgila, sterling, Stockholm 1970, samt kontrollstämplar, höjd ca 12, 12,5x9 cm

Smärre repor, spricka i sten

Silver, Övriga silverföremål

Monter 15

Borgila cigarrask

Budhistorik (7 bud)
6274054
6271695
3 400
6266625
3 200
6266623
6266547
2 600

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.