Etsning Parismotiv

817802

MERIAN MATHIEU (1593-1651): Parismotiv, 2-delad, etsning, bildmått ca 20x34 cm

Delvis uppklistrad på papper, veck, skador och fläckar

Konst, Grafik, Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk

Rum 9, Vagga 1

Etsning Parismotiv

Budhistorik

2020-09-28 kl 13:38
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.