Oljemålning Eric Cederberg

817786

ERIC CEDERBERG (1897-1984): Vy över fransk by, signerad E. Cederberg 1950, med dedikation 'a ma cherie Gudrun, olja på pannå, ca 40 x 31 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Oljemålning Eric Cederberg

Budhistorik

2020-09-28 kl 13:08
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.