Slagbord England

817704

SLAGBORD, mahogny, England, 1900-talets andra hälft, lejontassar, på hjultrissor, etikettmärkt, höjd ca 74, 100x21, slagen ca 59 cm

Bruksslitage

Möbler, Matbord

Rum 20

Slagbord England

Budhistorik (5 bud)
6280127
6279371
600
6275546
500
6272958
6264647

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.