Stolar 10 st

817620

STOLAR, 10 st, jugend, 1900-talets början, ek, skuren dekor med äpplen, lösa sitsar med galonklädsel, sitthöjd ca 47 cm

Slitage och fläckar

Möbler, Stolar

Rum 13

Stolar 10 st

Budhistorik (9 bud)
6281854
6281823
6280205
6274354
550
6272759
500

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.