Spegel med konsolbord

817585

SPEGEL MED KONSOLBORD, rokokostil, 1900-tal, förgylld trästomme med skuren dekor, konsolbord med lös stenskiva, bordets höjd ca 66, 55x23 cm, spegel med höjd ca 115, bredd 50 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage

Speglar

Hylla 4

Spegel med konsolbord

Budhistorik (16 bud)
6281373
2 600
6281861
2 400
6281373
6281847
6281373
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.