Trädgårdsgrupp

817578

TRÄDGÅRSGRUPP, 4 dlr, 1900-tal, gjutjärn, dekor med hundar, bestående av: bord, soffa, 1 par karmstolar, bordets höjd 48, 107x50, soffans längd 129, sitthöjd 41 cm

Skador, slitage, senare stenskiva till bord

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Rum 12

Trädgårdsgrupp

Budhistorik (20 bud)
6281667
11 000
6281627
10 500
6281627
8 400
6280483
8 200
6280483
7 000

Slutpris SEK:
11 000
1 054 EUR, 1 238 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.