Edvin Ollers oljemålning

817090

EDVIN OLLERS (1888-1959): Blomsterstilleben, signerad och daterad E. Ollers -57, olja på duk, uppfordrad, ca 23x18 cm

Fack 11

Edvin Ollers oljemålning

Budhistorik (4 bud)

6278483
700
6277897
650
6278466
650
6277897

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.