Lennart Roupe

814885

LENNART ROUPE (född 1918): Vinter på Hornsgatan, signerad L. Roupe, 79 - olja på duk, ca50x38 cm

Ingår i temaauktionen "Stockholmsbilder"

Konst, Modernt måleri, Tema

Fack 20

Lennart Roupe

Budhistorik (6 bud)
6281701
6281484
750
6279610
700
6277780
6277159

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.