Helmer Osslund oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

814086

HELMER OSSLUND (1866-1938): Lanskapsmotiv, signerad Helmer Osslund, olja på smörpapper uppfodrad på pannå, 18x28 cm

Konst, Äldre måleri

814086 - Helmer Osslund oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Helmer Osslund oljemålning

Budhistorik (5 bud)
6241133
14 500
6241132
14 000
6241130
13 500
6239848
11 500
6239847
11 000

2 dagar kvar
Avslutas 2020-09-21
17:14   (18:14 )
AKTUELLT BUD SEK:
14 500
1 491 EUR, 1 698 USD
Utropspris SEK:
22 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.