Monogramisten C.O.

813824

MONOGRAMISTEN C.O., (1900-tal), Vid frukostbordet, monogramsignerad, olja på duk, ca 27x39 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 3

Monogramisten C.O.

Budhistorik (47 bud)
6249564
5 800
6249552
5 600
6249546
5 400
6249529
5 200
6249534
5 200

Slutpris SEK:
5 800
596 EUR, 679 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.