Henri Matisse litografi

813523

HENRI MATISSE (Frankrike 1869-1954), efter, "L'escargot, ur Verve 35-36, färglitografi, signerad och daterad i trycket -53, bildmått ca 24x24 cm

Fack 17

Henri Matisse litografi

Budhistorik (29 bud)
6247403
2 400
6246755
6241626
6246754
6241626
1 900

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.