Isaac Grünewald akvarell

813515

ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Lapporten, signerad Grünewald, akvarell, 49x62 cm

Isaac Grünewald akvarell

Budhistorik (25 bud)
6244943
37 000
6244941
36 000
6244893
35 000
6244940
35 000
6244893
34 000

Slutpris SEK:
37 000
3 804 EUR, 4 333 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.