Esther Kjerner oljemålning

813508

ESTHER KJERNER (1873-1952): Blomsterstilleben, signerad E Kjerner, olja på duk, 46x55 cm

Rum 4

Esther Kjerner oljemålning

Budhistorik (47 bud)
6245103
13 500
6245118
13 500
6245103
13 000
6245117
12 500
6245103
12 000

Slutpris SEK:
13 500
1 388 EUR, 1 581 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.