Cecilia Frisendahl blyertsteckning

813371

CECILIA FRISENDAHL (1922-2014): "Sergels Torg", signerad och daterad Cecilia Frisendal -78, provtryck, färglitografi, ca 41x55 cm

Ingår i temaauktionen Stockholmsbilder

Ej examinerad ur ram

Konst, Teckningar, Tema, Stockholmiana

Fack 44

Budhistorik (4 bud)

6281680
450
6277202
6276019
6268611

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.