Vinscar till segelbåt

813195

VINSCHAR till segelbåt, 2 st, tidigt 1900-tal, mässing, längd 38 cm, höjd 11 cm bottnets diameter 11,5 cm

Lätt slitage

Metall

Södra kajen 14, Helsingfors

Vinscar till segelbåt

Budhistorik

Bud EUR

2020-09-20 kl 18:11
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
200