Gunnar Stålbnrand oljemålning

813181

GUNNAR STÅLBRAND (1925-2006): Stadshuset, signerad Gunnar Stålbrand samt HC, färglitografi, bildmått ca 40x33 cm

Ingår i temaauktionen Stockholmsbilder

Ej examinerad ur ram

Konst, Grafik, Tema, Stockholmiana

Fack 48

Gunnar Stålbnrand oljemålning

Budhistorik (1 bud)

6277670
2020-09-27 11:18:10

2020-09-28 kl 12:44
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.