Bert Håge Häverö litografi

813165

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Storskär" , signerad, samt numrerad HC 30-29, färglitografi, ca 46x38 cm

Ingår i temaauktionen Stockholmsbilder

Ej examinerad ur ram

Konst, Grafik, Tema, Stockholmiana

Fack 48

Bert Håge Häverö litografi

Budhistorik (8 bud)
6269436
1 900
6280968
1 800
6269436
1 700
6277795
1 600
6269436

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.