Skålar och dekorationsträd

813144

SAMLING KERAMIK, 3 dlr. bestående av skål i form av fasan, längd ca 42 cm, karrot med lock i form av fisk, längd ca 38 cm, dekorationsträd med citroner, höjd ca 38 cm

Bruksslitage, smuts, smärre nagg

Keramik/Porslin

Drottninggatan 36, Malmö

Skålar och dekorationsträd

Budhistorik (5 bud)
6240603
500
6240602
450
6240596
6240272
6234944

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.