Saltkar 1 par silver 1700-tal

813094

SALTKAR, silver, 1 par, England, 1752, höjd 3,5, diameter 6 cm, vikt ca 8,2 g

Slitage

Silver

Monter 19

Saltkar 1 par silver 1700-tal

Budhistorik (20 bud)
6241158
1 400
6241036
1 300
6240589
6241034
6240589

Slutpris SEK:
1 400
144 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.