Soffbord glas

813086

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, underrede i mässing, skiva i rökfärgat glas, höjd ca 47, 100x100 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 3

Soffbord glas

Budhistorik (39 bud)
6242541
7 200
6242581
7 000
6242541
6 800
6242568
6 600
6242541
6 400

Slutpris SEK:
7 200
740 EUR, 843 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.