Kaj Berstone 2 st färglitografier Stockholmsmotiv

813079

KAJ BERNSTONE (född 1946): (2) stockholmsmotiv, signerade samt numrerade 72/230 respektive 53/230, färglitografier, ca mått inom passepartou 30x19 cm

Ingår i temaauktionen Stockholmsbilder

Ej examinerade ur ramar

Konst, Modernt måleri, Tema, Stockholmiana

Fack 3

Budhistorik (2 bud)

6281288
6271411

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.