Bengt Lindström oljemålning

813036

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, olja på blandteknik, ca 107x42 cm

Konst, Modernt måleri, Selected

Bengt Lindström oljemålning

Budhistorik (15 bud)
6242059
15 000
6242058
14 500
6242057
14 000
6242056
13 500
6242055
13 000

Slutpris SEK:
15 000
1 542 EUR, 1 757 USD
Utropspris SEK:
22 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.