Ljusstakar

812994

LJUSSTAKAR, 19 st, gulmetall/mässing, 1900-talets mitt, bl.a "Liljan" Ystad Metall, höjd ca 14-36 cm

Lagningar, slitage

Metall, Belysning

Monter 21

Ljusstakar

Budhistorik (20 bud)
6238753
1 700
6239664
1 600
6238753
6238498
1 400
6238498
1 300

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 199 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.