Skrivbord teak

812973

SKRIVBORD, ca 1960-tal, 4 lådor i 2 varv, fanerat i teak, faneret lagt i rutmönster, höjd ca 74, 160x74 cm

Bägge bakben lagade

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 3

Skrivbord teak

Budhistorik (30 bud)
6242662
6 400
6242658
6 200
6242658
5 400
6242505
5 200
6242505
5 000

Slutpris SEK:
6 400
658 EUR, 749 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.