Birger Birger-Ericson oljemålning

812901

BIRGER BIRGER-ERICSON (1904-1994): "Den röda pumpen", signerad Birger, olja på pannå, 34x46 cm

Fack 22

Budhistorik (10 bud)
6237569
1 600
6239267
6237569
1 400
6239266
1 300
6237569

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.