Soffbord Norge

812896

TORBJÖRN AFDAL, soffbord, 1960-/70-tal, Norge, fanerat med palisander, på hjul, tonad skiva i råglas, draglådor på ömse sidor, etikettmärkt Haug Snikkeri A/S, Tomter, Bruksbo, Modell made in Norway, höjd ca 45 cm, 146x 84 cm
CITES intyg medföljer

Slitage, repor, märken
CITES intyg hätas i Utlämningen

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 17

Soffbord Norge

Budhistorik (2 bud)

6225987
6225113

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.