Sängstomme Grange

812845

GRANGE, sängstomme, Frankrike, 1900-talets slut, fanerad i körsbär, yttermått ca 230 x 190 cm

Märken förekommer

Möbler, Övriga möbler, Design

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Sängstomme Grange

Budhistorik (7 bud)
6240614
6240613
6240611
1 600
6240610
6240609

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.