Nadezda Streltsova

812843

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): "Pioner i trädgården", signerad Streltsova, olja på duk, daterad a tergo 2010, ca 90x120 cm

Rum 2

Nadezda Streltsova

Budhistorik (12 bud)
6240347
7 400
6240344
7 200
6240338
7 000
6240334
6 800
6240332
6 600

Slutpris SEK:
7 400
761 EUR, 867 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.