Sidobord 1 par

812775

SIDOBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, bemålade, delvis förgyllda, låda i sargen, höjd 62, 54x40 cm

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 3

Sidobord 1 par

Budhistorik (23 bud)
6240011
1 800
6239717
1 700
6238562
1 600
6237512
6236819
1 400

Slutpris SEK:
1 800
185 EUR, 211 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.