Hannu Palosuo oljemålning

812696

HANNU PALOSUO (född 1966 Finland): (2), Blomstermotiv, signerade och daterade a tergo H Palosuo Roma 2008, olja på duk, 80x80 cm

Hannu Palosuo oljemålning

Budhistorik (13 bud)
6242386
16 000
6242139
10 500
6241754
10 000
6241742
8 000
6241739
7 400

Slutpris SEK:
16 000
1 645 EUR, 1 874 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.