Knud Edsberg oljemålning

812557

KNUD EDSBERG (1911-2003): Höskörd, signerad Edsberg, olja på duk, bildmått ca 30,5x40,5 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Knud Edsberg oljemålning

Budhistorik (14 bud)
6238646
6240437
6238646
1 800
6240434
1 700
6238646
1 600

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.