String hyllsystem

812281

NILS & KAJSA STRINNING, "String" 1950-tal, hyllsystem, två träslag, hyllplanens längd ca 78 cm

Slitage, färgbortfall

Möbler, Hyllor

Rum 7

String hyllsystem

Budhistorik (35 bud)
6241858
3 200
6241846
6241848
6241846
2 800
6241842
2 600

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.