ÅKE AXELSSON kontrosstolar modell Vinga II 6 st

Föregående | Översikt | Nästa

811847

ÅKE AXELSSON, "Vinga II", karmstolar, 6 st, för Galleri Stolen, 2000-tal, formpressad rygg och sits av björk, cognacsfärgat läder, läderbeklädda armlän, kromad benställning, snurrfunktion, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

Möbler, Kontorsmöbler, Design

Rum 15

811847 - ÅKE AXELSSON kontrosstolar modell Vinga II 6 st
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (46 bud)
6250658
5 600
6250586
5 400
6250523
5 200
6250513
5 000
6250521
5 000

16 timmar 15 minuter kvar
Avslutas 2020-09-20
15:24   (16:24 )
AKTUELLT BUD SEK:
5 600
576 EUR, 656 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.