Fikcur

811756

FICKUR, 14K guld, 1800-talets mitt, ankargång, boettnr. 17802, diameter 44 mm

Smärre åldersrelaterat slitage.

Klockor/Ur, Fickur, Guld/Smycken, Övriga smycken

Södra kajen 14, Helsingfors

Fikcur

Budhistorik (22 bud)
Bud EUR
6240767
340
6240760
320
6240758
6240756
280
6240754
260

Slutpris EUR:
340
3 307 SEK, 387 USD
Utropspris EUR:
600