Bert-Håge Häverö litografier

811599

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): kompositioner, 2 st,ur mappen "Sommaren i Stockholm, Båtar och Folkliv vid Stadens Vatten", signerade Bert Håge Häverö samt EA färglitografi, ca 43x54 cm

Ingår i temaauktionen Stockholm

Lösa blad

Konst, Grafik, Tema

Bert-Håge Häverö litografier

Budhistorik (27 bud)
6281647
3 200
6281617
6281643
2 800
6281617
2 600
6281552
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.