Ellis Wallin oljemålning

811517

ELLIS WALLIN (1888-1972): "Från Flusterpromenaden, Uppsala, signerad och daterad Ellis Wallin -37, olja på duk, 46x65 cm

Fack 1

Ellis Wallin oljemålning

Budhistorik (3 bud)

6225970
6225023
6222866

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.