Gusten Widebäck oljemålning

811515

GUSTEN WIDERBÄCK (1879-1970): Uppsalaslätten, signerad C Widerbäck, olja på pannå, daterad a tergo 1944, ca 32x38 cm

Fack 41

Gusten Widebäck oljemålning

Budhistorik (26 bud)
6241192
6241890
6241192
1 900
6241122
1 800
6241122
1 700

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.