Chanel Gabrielle hobo bag

Föregående | Översikt | Nästa

811435

CHANEL, "Gabrielle hobo bag", axelremsväska i quiltat svart lammskinn, metallbeslag i patinerad samt guldfärgad metall, dubbla axelremskedjor med inträtt skinnband, invändigt fodrad i vinröd textil, tre fack, varav ett med dragkedja, märkt "CHANEL MADE IN ITALY" samt numrerad, längd 30 cm, höjd 24 cm, bredd 10 cm, certifikat, dustbag, samt originalkartong medföljer.

Mindre bruksslitage.

Vintage Fashion, Selected

Geijersgatan 14, Göteborg

811435 - Chanel Gabrielle hobo bag
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Chanel Gabrielle hobo bag

Budhistorik (10 bud)
6245449
5 000
6245406
6243033
1 300
6239854
6239418

17 timmar 52 minuter kvar
Avslutas 2020-09-20
18:09   (19:09 )
AKTUELLT BUD SEK:
5 000
514 EUR, 586 USD
Utropspris SEK:
28 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.