Champagnekylare

811378

CHAMPAGNEKYLARE, 1900-talets andra hälft, Frankrike, nysilver, höjd ca 23, diameter 22 cm

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage

Diverse

Rum 1

Champagnekylare

Budhistorik (18 bud)
6238933
1 700
6237057
1 600
6237054
6237053
1 400
6237052
1 300

Slutpris SEK:
1 700
175 EUR, 199 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.