Sängbord 1960-tal

811131

SÄNGBORD, 1 par, 1960-tal, med utdragbar låda samt tidningshylla, vit bemålning, dragknopp i mässing, höjd ca 55, 38x48 cm

Bruksslitage, senare bemålning, smärre märken

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Sängbord 1960-tal

Budhistorik (17 bud)
6240370
6240372
1 400
6240370
1 300
6240353
6240368

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.