Skrivbord

811100

SKRIVBORD, sent 1900-tal, 3 lådor, fanerat, sannolikt tillverkat av gammalt virke, höjd ca 90 samt 69x42 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Skrivbord

Budhistorik (24 bud)
6241956
6236295
6241949
6236295
1 900
6241947
1 800

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.