Silver

810674

PARTI SILVER, 15 delar, 1800-tal respektive 1900-tal, 3 ströare (varav en med blåtonad glasinsats), lockask, tesil, servettering, skål på tre fötter, tre emaljerade skålfat, två saltskedar, tärningsetui samt små figurscener, längd 2-11 cm.

Bruksslitage, bucklor, gravyr.

Silver

Geijersgatan 14, Göteborg

Silver

Budhistorik (18 bud)
6245874
6237454
6236400
6237453
6236400
950

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.