Oidentifierad konstnär oljemålning

810154

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Flicka med liljor, 1800-talets slut, olja på duk, dubblerad, ca 59x50 cm

Smärre förgbortfall, krackelyr, retuscher

Konst, Äldre måleri

Rum 17

Budhistorik (11 bud)
6240220
3 200
6237575
6237064
2 800
6234132
2 600
6229710
2 400

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.