Bord med stenskiva 1700-tal

Föregående | Översikt | Nästa

808881

BORD MED STENSKIVA, 1700-tal, stomme i ek, skuren dekor, huggen skiva, höjd ca 79, 153 x 96 cm

Skiva med lagningar, nagg, stomme med märken

Möbler, Matbord, Selected

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

808881 - Bord med stenskiva 1700-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Bord med stenskiva 1700-tal

Budhistorik (3 bud)

6239481
10 000
6237069
6236432

20 timmar 36 minuter kvar
Avslutas 2020-09-20
20:17   (21:17 )
AKTUELLT BUD SEK:
10 000
1 028 EUR, 1 171 USD
Utropspris SEK:
30 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.