Bordssurtout i nysilver och kristall

808880

BORDSSURTOUT, nysilver, 1800/1900-tal, flaskor och ströare i glas, två flaskor med delar i silver, bredd 20 cm

Bruksslitage, smärre bucklor, nagg, flaskor kompletterade, en flaska med nagg

Diverse

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (10 bud)
Bud EUR
6240583
75
6240385
70
6239953
65
6238490
60
6239951
55

Slutpris EUR:
75
730 SEK, 85 USD
Utropspris EUR:
150